listopada 07, 2019

Weź się przytul! Krótka i treściwa recenzja e - booka od Szyj i daj szyć innym

Moje ostatnie miesiące to czas wytężonej pracy w firmie, wiele się dzieje, wiele się szyje, ale czasu mało na projekty tylko dla siebie.
Przyznam, że skusił mnie e-book Weź się przytul! właśnie dlatego, że szyję również zabawki.
Co prawda sama tworzę wykroje, ale czasem warto posłużyć się sprawdzonym, gotowym wykrojem.
Ten e-book jest dla osób, które zaczynają przygodę z szyciem zabawek, ale i osoby, które już coś szyły w tym temacie znajdą tu wiele dla siebie. Ewa w sposób bardzo przystępny poprowadzi was za rękę, opowie co i jak należy robić, aby szyć zabawki łatwo i przyjemnie.

W jej propozycji znajdziecie 6 świetnych pomysłów. Mamy tu coś dla miłośników pand, piesków i królików. Powiedziałabym, że każda z zabawek to inny stopień trudności.
Ja od razu zacierałam ręce na jamniczka, to jego uszyłam pierwszego i to w aż 3 wersjach ( szybko powędrowały do nowych właścicieli).
Wykorzystałam welur bawełniany, bo lubię z nim pracować, ale Wy śmiało możecie korzystać z trafnych podpowiedzi Ewy!
Przy każdym modelu znajdziecie opis potrzebnych materiałów, sugestie co do wyboru innych oraz oczywiście czytelny opis krok po kroku samego szycia. Bardzo podoba mi się, że autorka używa prostego, przystępnego języka więc nawet jeśli jeszcze maszyna jest Wam obca, nie będziecie mieć kłopotu ze zrozumieniem tutoriali. Wydrukowanie i skorzystanie z wykroju to już pestka!
Na każdej części wykroju znajdziecie potrzebny opis części, znaczniki, które ułatwią zszywanie elementów.Moje wersje jamniczków trochę się różnią, a to dlatego, że robiłam zabawki dla małych dzieci z mojej rodziny. Nosek więc nie jest taki ostry ( wszyłam klin od początku) oraz ogonek nie jest wypchany. Te wykroje możecie potraktować jako bazę i stworzyć coś wyjątkowego!

Świetne jest to, że kupując e - booka możecie wykorzystać go w szyciu zabawek na sprzedaż! Komu się podoba? A jakże! Zobaczcie co Ewa przygotowała dla Was!
Do 10.11 macie w sklepie specjalny rabat 25 % na hasło ROBAKXXL!
Warto skorzystać!


3 komentarze:

  1. Ja dopiero uczę się szycia i może uda mi się dorwać tego e-booka. Poszukam i może się czegoś nauczę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę kupić sobie tę książkę, bo już od dawna sama próbuję szyć pluszaki, ale z własnego pomysłu. Przyda mi się trochę inspiracji!

    OdpowiedzUsuń
  3. Nice pants. Can I test the zipper? Hey, i am looking for an online sex partner ;) Click on my boobs if you are interested (. )( .)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Robak XXL , Blogger