sierpnia 21, 2013

szmizjerka dla każdego

 Szmizjerka -  sukienka koszulowa, z kołnierzykiem i rzędem guzików lub zatrzasków, bardzo praktyczna i odpowiednia dla każdej figury. Ilu projektantów i ile sezonów tyle rodzajów szmizjerek, raz delikatnych i kobiecych innym razem ociosanych i uszytych jakby z tkanin na robocze spodnie męża.
 Warto pokochać wszystkie szczególnie gdy jesteśmy krągłe, aby nie martwić się o rozwierające się guziki na biuście najlepiej uszyć samemu lub kupić większy rozmiar i przerobić tu i tam.
 Ja już dawno nosiłam się z zamiarem posiadania takiej w ciemnym kolorze bo mam już jedną w stylu safari i bardzo dobrze się w niej czuje, mogę ubrać solo lub do legginsów czy spodni lnianych. Moja sukienka powstała z kroju burdy plus z tego roku, krój okazał się jednak bardzo wąski w biodrach jak na rozmiar więc nie ominęły mnie poprawki. Sukienkę uszyłam z miękkiego jeansu z lycrą, na początku myślałam o obszyciach kontrastową nitką, ale wolę taką klasyczną wersję - będzie pasowała na więcej okazji i do większej ilości rzeczy z szafy. Jak się rozpogodzi wybiorę się w niej na zakupy to zdjęcia będą lepsze i będzie widać więcej szczegółów.


2 komentarze:

  1. No przecudna ta szmizjerka... I Ty przecudnie w niej wyglądasz.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Robak XXL , Blogger