lipca 07, 2013

The Moon is coming

Rodzi się powoli nowa kolekcja, tym razem w rozmiarówce 36 - 42. Nazwa mówi sama za siebie. Już wkrótce wiele różnych modeli na piękne polskie kosmiczne lato pojawi się w naszym sklepie na DaWandzie.
Zapraszam!
2 komentarze:

  1. Jak ja się cieszę, że po pierwsze: założyłaś tego bloga, po drugie: że pokazujesz takie fajne rzeczy, po trzecie: że ja na tego bloga trafiłam.
    Po raz pierwszy zdarzyło się tak, że przeczytałam wszystkie wpisy na blogu. Od ostatniego do pierwszego, a potem jeszcze raz od pierwszego do ostatniego. Piękne rzeczy tworzysz i pięknie je pokazujesz. Mam podobną figurę do Twojej i krew mnie zalewa, jak tylko wchodzę do sklepu z ubraniami. Nie umiem niczego kupić, odkąd muszę kupować w większym rozmiarze. Dlatego od niedawna mam maszynę i mam zamiar sama szyć, by wreszcie ubierać się w to, co mi się podoba i dobrze w tym wyglądam, a nie w to, co się mieszczę.
    Dziękuję za inspirację i obiecuję, że będę podglądać Cię bardzo regularnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że to co ja robię może kogoś inspirować. Zajrzałam na Twojego bloga i już widzę, że chyba będę się od Ciebie uczyć, przypominać sobie szydełko,które będąc w liceum uwielbiałam. A co do rozmiaru xxl, to przecież nie jest przeszkoda by czuć się dobrze, po więcej inspiracji zapraszam http://allegro.pl/zestaw-mega-paka-xxl-46-48-50-sukienki-bluzki-nr1-i3384379236.html Już niedługo na moim blogu pojawi się więcej stylizacji, jak tylko znajdę chwilę czasu w gonitwie:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Robak XXL , Blogger