października 16, 2013

nowa burda!

Kiedyś znałam datę każdego kolejnego ukazania się burdy i biegłam o świcie do kiosku z ogromnym podekscytowaniem, od kilku lat mam prenumeratę co niestety nie daje już tego dreszczyku emocji, ale za to mam ją nieco wcześniej niż wszyscy inni.
Tym razem moją ekscytację wzbudziła zapowiedź nowej burdy, która ma ukazać się 25 października, a okładka daje nadzieję na wiele ...
W aktualnym numerze jest kilka ciuchów, które zwróciły moją uwagę, oczywiście jest też kolejny krój na egg coat, ale że wczoraj uszyłam sobie kolejny w wersji czarnej to już trzeci byłby chyba przesadą:)


5 komentarzy:

 1. Mnie się podobają dwie sukienki z części Trend sezonu. Swoją drogą, ciekawe dlaczego polska Burda do dnia wydania robi taką wielką tajemnicę z tego, co jest zawartością nadchodzącego numeru... Na polskim forum kilka wyrywkowych zdjęć, na rosyjskim cały numer, przecież nikt im nie zje tych modeli do uszycia!... *^o^*
  Intryguje mnie ten numer Burda Klasyka, ciekawe, czy pokażą coś nowego czy odgrzebali modele ze starych wydań i zebrali w jednym zeszycie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też czekam na tą burdę, być może będziemy mile zaskoczone:)

   Usuń
 2. Co to za Burda Klasyka? I to już drugi numer? Nie widziałam nigdzie nic o pierwszym.

  OdpowiedzUsuń
 3. no ja też nie widziałam więc czekam aż ta się pojawi

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę doczekać się piątku i nowej Burdy w kiosku. Jestem bardzo ciekawa tej nowości, więc trzeba poczekać do 25.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Robak XXL , Blogger